ZWIĄZEK ZAWODOWY ROLNICTWA

SAMOOBRONA

W OBRONIE POLSKIEJ WSI

Ośrodek kolonijny "Marysieńka"

Ośrodek "Marysieńka" znajduje się we wschodniej części Jarosławca tuż przy głównej drodze dojazdowej do miejscowości. Teren ośrodka położony jest na równej, dużej (3,5 ha) powierzchni. "Marysieńka" oddalona jest ok 120 m od morza i 200 m od centrum Jarosławca.

Do dyspozycji mamy kompleks budynków, na które składają się: pawilon główny, Pirat, Napoleon oraz domki wczasowe murowane i drewniane. Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, w której zjedzą Państwo smaczne, domowe posiłki. Dla miłośników sportu mamy do dyspozycji boiska do: piłki nożnej, piłki siatkowej plażowej oraz boisko do koszykówki. Na terenie znajdują się również place zabaw, sala zabaw ze stołami do ping-ponga i piłkarzykami, miejsca przeznaczone do organizacji ogniska oraz grilla, salki dydaktyczne, basen z podgrzewaną wodą, kawiarnia, oczko wodne, a przy nim kapliczka.

Pokoje 4 osobowe z łazienką w pawilonie Pirat lub Napoleon (wybudowanych w 2009 roku) oraz w domkach wczasowych 4 osobowych z łazienką. W pokojach znajdują się: lodówki, czajniki bezprzewodowe, naczynia, telewizory z tv kablową internet bezprzewodowy, szafki, półki, szafy, stolik i krzesła, tapczan/wersalka ewentualnie łóżka piętrowe.