ZWIĄZEK ZAWODOWY ROLNICTWA

SAMOOBRONA

W OBRONIE POLSKIEJ WSI

Ośrodek kolonijny "Dar-Bull"

Ośrodek kolonijny "Dar-Bull"

Zapraszamy Ośrodka Kolonijnego "Dar-Bull" w Sarbinowie. Ośrodek dysponuje 350 miejscami w 130 pokojach, kuchnią, stołówką, świetlicą, salą telewizyjną, gabinetem lekarskim, boiskami do gier małych, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, placem zabaw dla dzieci i mini-golfem.

Ośrodek jest zradiofonizowany. Na wyposażeniu Ośrodka jest sprzęt sportowo-rekreacyjny: stoły do gry w tenisa, piłki, paletki, skakanki, sprzęt muzyczny do organizowania dyskotek, TV, gry planszowe, piłkarzyki, bloki rysunkowe. Ośrodek posiada również parking oraz miejsce na ognisko.

Zakwaterowanie:

  • parterowe, murowane pawilony (wszystkie pokoje 4 osobowe) z pełnym węzłem sanitarnym (WC, umywalka i prysznic) na korytarzu na każde 2 pokoje
  • parterowe, murowane, dwupokojowe (2 i 4 osobowe) domki campingowe z pełnym węzłem sanitarnym
  • piętrowe, drewniane, dwupokojowe (5 i 3 osobowe) domki campingowe z pełnym węzłem sanitarnym

Sarbinowo posiada czystą, piaszczystą, szeroką plażę oraz specyficzny, pełen jodu klimat, korzystanie wpływa na organizm człowieka o działaniu podobnych do ciechocińskich tężni, natężenie promieniowania słonecznego w okresie wiosenno-letnim jest wyższe niż w innych rejonach kraju.

Oddalone jest ono 20 km od Koszalina, a sąsiaduje bezpośrednio z Mielnem. Ośrodek położony jest w parku nadmorskim na obszarze 2.5 ha, ogrodzony, oświetlony, bardzo bezpieczny dla dzieci (z dala od ruchliwych miejsc), od morza dzieli go pas wydm szerokości 100m.